Wesela Imprezy firmowe i okolicznościowe


Serdecznie witamy Państwa w Pałacu Stada Ogierów w Bogusławicach i dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą. Do Państwa dyspozycji oddajemy stuletni Pałac, w którym znajdują się trzy klimatyzowane nowoczesne sale. Wokół Pałacu znajduje się zabytkowy Park, który niewątpliwie dodaje niepowtarzalnego klimatu organizowanym imprezom. W naszym Parku znajduje się ogród oraz biała klimatyczna altana, która może być wykorzystana do organizacji ślubów plenerowych lub rozmów przy kawie z zaproszonymi gośćmi. Pałac Stada Ogierów w Bogusławicach oferuje wyjątkowy wystrój i niepowtarzalną atmosferę oraz obsługę na najwyższym poziomie. Do dyspozycji Pary Młodej oraz zaproszonych Gości oddajemy naszych doświadczonych kelnerów oraz gwarantujemy opiekę managera, który koordynuje sprawne przygotowanie i przebieg całego przyjęcia.

Niewątpliwą atrakcją nadającą stylu jest możliwość wynajęcia karety do ślubu, a także bryczki na przejażdżki dla zaproszonych gości. Oferujemy pyszne jedzenie i miłą obsługę. Nowoczesne menu przygotowane przez naszych kucharzy dostarczy niezapomnianych wrażeń kulinarnych. Zadbamy o Waszych Gości i zapewnimy dodatkowe atrakcje zgodnie z Państwa oczekiwaniami. Niewątpliwą atrakcją nadającą stylu jest możliwość wynajęcia karety do ślubu, a także bryczki na przejażdżki dla zaproszonych gości.

Powozy do ślubu i inne okazje:

 1. parokonny:
  • powóz Lando 1.200 zł
  • powóz GlasLandauer 1.500 zł
 2. czterokonny:
  • powóz Lando 2.000 zł
  • powóz GlasLandauer 2.200 zł
  • powóz Caleshe 2.500 zł

Ponadto istnieje możliwość urozmaicenia przyjęcia w dodatkowe atrakcje: stoły tematyczne - stół sushi, stół słodki premium, drink Bar, napisy świetlne, rollbar z piwem z beczki, animacje dla dzieci, pokaz iluzji, usługi fotograficzne, video filmowanie, fotobudka, dj, zespoły muzyczne itp.

Nasza baza profesjonalnych wyselekcjonowanych usługodawców zapewni szeroki wybór dodatkowych atrakcji weselnych

Rezerwacje terminów na Wesela imprezy Firmowe i okolicznościowe oraz szczegółowe informacje
e-mail: promocja@stadoboguslawice.com.pl
tel. +48 695-923-250
Zapraszamy serdecznie!

SPONSORZY
PARTNERZY
Buy now